O nas

Trwałe i wytrzymałe rusztowania

O naszej firmie

Jesteśmy firmą działająca nieprzerwanie od ponad 10 lat. Nasza historia zaczęła się od małej działalności gospodarczej, która wraz z zapotrzebowaniem rynku, napływającymi pomysłami i nieustannym rozwojem przekształciła się w znany dzisiaj „Scafftech”. Specjalizujemy się w realizacji projektów rusztowaniowych w przemyśle energetycznym i petrochemicznym. Posiadamy również doświadczenie w obsłudze projektów stoczniowych i ogólnobudowlanych. Naszych monterów rusztowań można było spotkać na wielu budowach czy przedsięwzięciach w Polsce i za granicą m.in. obsługa rafinerii Lotos S.A, budowa elektrowni w Słowenii, budowy nowych bloków energetycznych – Kozienice, Opole, Jaworzno, czy montaż scen i widowni na słynnym festiwalu Sziget na Węgrzech.

Pracowitość naszą zaletą

10 letnie doświadczenie

Skupiamy się, aby zawsze dostosować się do obecnej sytuacji rynkowej i nigdy nie stawać w miejscu, dlatego też kilka lat temu, zdecydowaliśmy się rozszerzyć profil działalności
i zaczęliśmy współpracę z firmami z kompletnie różnych branż i rekrutacje m.in. pracowników produkcji dla naszych Klientów. Naszym głównym celem jest stały rozwój i zapewnienie, jak najlepszych warunków współpracy zarówno naszym kontrahentom, jak i pracownikom. Zawsze szukamy nowych możliwości i staramy się być otwarci na wszelkie perspektywy.